آموزش کونیکا مینولتا, ویدیوهای آموزشی

راهنمای تصویری سرویس ایمیج یونیت رنگی کونیکا مینولتا+ویدئو آموزشی

سرویس یونیت تانک و یونیت درام رنگی c452
در این مقاله قصد داریم شما را با نحوه باز و بسته کردن ایمیج رنگی کونیکا مینولتا آشنا کنیم.
گام اول : برای باز کردن و تمیز کردن ایمیج ابتدا باید آن را دو تیکه کنید برای این کار دو عدد استپر را باز کنید سپس همانگونه که در تصویر زیر ملاحظه می کنید دو پیچ جلو و پشت ایمیج را باز کنید و به این ترتیب ایمیج را از هم جدا کنید.
نحوه باز کردن ایمیج کونیکا
گام دوم : سپس سوکت چیپست را در بیاورید.برای تعویض درام یا بلید ابتدا قاب پشت پوسته را باز کنید.
باز کردن قاب پوسته یونیت درام 452
گام سوم : بعد از باز کردن قاب پوسته سه عدد پیچ را که در تصویر زیر برای شما به نمایش گذاشته شده است را باز کنید تا نگهدارنده درام از یونیت جدا شود.       ( ایمیج یونیت رنگی کونیکا)
تونر کونیکا مینولتا
گام چهارم : بعد از درآوردن نگهدارنده درام شما می توانید به راحتی درام و شارژ را بیرون آورید. برای تعویض بلید ابتدا باید دو پیچی را که روی بلید به بدنه بسته شده است را باز کنید و به آرامی بلید خراب را بیرون آورده و بلید نو را جایگزین کنید و پیچ های آن را ببندید.
تعویض بلید ایمیج رنگی کونیکا 452
راهنمای تصویری بازوبسته کردن ایمیج یونیت رنگی کونیکا مینولتا+ویدئو آموزشی
گام پنجم : حتما موقع باز کردن ایمیج شارژر را تمیز کنید.شما باید ابتدا گرید شارژر و تیغه اره ای شارژر را از بدنه جدا کنید که بوسیله یک فنر و نگه دارنده به بدنه متصل شده است.
تیغه اره ای و گرید شارژر  را با آب بشورید و داخل بدنه را با یک دستمال مرطوب پاک کنید و بعداز خشک شدن کامل تیغه اره ای  و گرید شارژر را جا بزنید.
تونر کونیکا مینولتا C1060/C1060L
نحوه تعویض دولوپر تانک ایمیج رنگی کونیکا مینولتا
گام اول : دولوپر را از قسمت ورودی تونر کاملا خالی کنید بطوری که هیچ گونه دولوپر در یونیت باقی نماند.
تونر کونیکا مینولتا c7000
گام دوم : دولوپر جدید را از قسمت ورودی تونر به داخل تانک پر کنید دقت داشته باشید که زمان پر کردن دولوپر جدید حتما باید چرخ دنده میکسر چرخیده شود تا دولوپر به داخل تانک وارد شود.
پر کردن دولوپر به داخل تانک 452
استفاده از تونر با کیفیت تاثیر زیادی روی کیفیت چاپ و عمر دولوپر دارد. بعداز انجام تمام سرویس ها و تعویض دولوپر ، یونیت تانک و یونیت درام را به هم متصل کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *