آموزش کونیکا مینولتا, ویدیوهای آموزشی

راهنمای تصویری نحوه نصب اسکنر کونیکا+ویدئو آموزشی

نصب اسکن ریکو 7502
در این مقاله ما قصد داریم تا شما را با راهنمای تصویری نحوه نصب اسکنر کونیکا+ویدئو آموزشی آشنا کنیم
راهنمای نصب اسکنر از طریق SMB
گام اول: ابتدا IP  آدرس کامپیوتر خود را چک کنید که برای این کار وارد Control Panel ویندوز شوید و Network and Sharing Center را انتخاب کنید.
گام دوم: وارد قسمت Network and Sharing Center شوید و Change adapter settings را انتخاب کنید.
گام سوم: وارد قسمت Change adapter settings شوید روی گزینه local area connection کلیک کنید تا جدول زیر برایتان به نمایش گذاشته شود.
گام چهارم: روی گزینه Details کلیک کنید تا IP به نمایش دربیاید.
گام پنجم: بعداز اینکه IP دستگاه را برداشت کردید در گوگل صفحه ای باز کنید و در قسمت نوار جستجو وارد کنید و کلید ENTER را بزنید تا به صفحه زیر وارد شود. (حتما بدون فاصله تایپ شود)
گام ششم: در این مرحله گزینه اسکن را انتخاب و به صفحه بعد بروید.
گام هفتم: در صفحه جدیدی که باز می شود گزینه SMB را انتخاب کرده و به مرحله بعد بروید.
گام هشتم :در صفحه جدیدی که باز می شود داخل گزینه Direct Input عدد 1 را وارد کنید سپس روی گزینه Name یک اسم برای اسکن خود انتخاب کنید و همچنین در مرحله بعد تیک گزینه Main را فعال کنید.
(راهنمای تصویری نحوه نصب اسکنر کونیکا)
گام نهم: در قسمت Destination Information تیک گزینه Please check to enter host name را فعال کنید و در قسمت Host Address آدرس IP دستگاه خود را وارد کنید و در گزینه File Path نام فولدری را که از قبل ساخته اید و آن را Sharing کرده اید در این قسمت وارد کنید  اگر کامپیوتر شما User ID و Password دارد این قسمت ها را پر کنید در غیر اینصورت نیاز نیست و با زدن OK میتوانید از صفحه خارج شوید.
تونر کونیکا مینولتا C1060/C1060L
گام دهم:در این مرحله ما می خواهیم آموزش Sharing کردن فولدر را برای شما به صورت تصویری نشان دهیم در این مرحله ابتدا وارد درایو C یا هر درایو دیگری وارد شوید سپس کلیک راست کرده و روی New folder کلیک کنید و نام فولدر را همان نامی که قبلا در قسمت name در قسمت بالا نوشته بودید به همان صورت وارد کنید و در آخر روی فولدری که درست کردید کیلک راست کرده و گزینه Properties را انتخاب کنید و مراحل زیر را انجام مدهید.
راهنمای نصب اسکن کونیکا مینولتا 452
گام یازدهم: بعد از این که فولدر مورد نظر را Sharing کردید می توانید از طریق دستگاه فایل خود را به کامپیوتر اسکن کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *