آموزش کونیکا مینولتا, ویدیوهای آموزشی

راهنمای تصویری نصب درایور کونیکا مینولتا+ویدئو آموزشی

درایور کونیکا مینولتا

در این مقاله ما قصد داریم شما را با نحوه نصب درایور کونیکا مینولتا مدل ۴۵۲ آشنا کنیم برای نصب درایور کونیکا مینولتا شما ابتدا درایور کونیکا مینولتا را دانلود کنید که شما عزیزان می توانید از همین سایت درایور دستگاه خود را نسبت به ویندوز خود دانلود کنید.

گام اول: برای نصب درایور دستگاه کونیکا مینولتا ابتدا درایور کونیکا مینولتا را دانلود کنید (دانلود درایور کونیکا مینولتاC452)  بعد از وارد شدن به قسمت سایت کونیکا مینولتا در بخش اول مدل دستگاه خودتان را وارد کنید و کلید GO را بزنید.

 

 

گام دوم: سپس در صفحه جدیدی که برای شما باز میشود سیستم بصورت اتوماتیک ویندوز شما را شناسایی کرده و شما باید از گزینه Universal Printer Driver را انتخاب کنید و درایور دستگاه را دانلود کنید در قسمت دانلود درایور دقت کنید تا درایور دستگاه خود را نسبت به ویندوز کامپیوتر خود دانلود کنید تا در ارسال فایل و یا پرینت به مشکل بر نخورید.

 

(راهنمای تصویری نصب درایور کونیکا مینولتا+ویدئو آموزشی)

گام سوم: سپس وارد قسمت Start کامپیوتر شده و  Settings را بزنید تا به صفحه زیر بروید.

گام چهارم: دراین قسمت Device را انتخاب کرده و به صفحه بعد بروید و Printers & scanners را بزنید. در صفحه جدیدی که برای شما باز میشود گزینه add a printer or scanner را انتخاب کنید تا به مرحله بعد بروید. در صفحه بعد تیک گزینه اول را انتخاب کنید و گزینه Next را بزنید.

 

گام پنجم: بعد از اینکه وارد صفحه بعد شدید در قسمت IP/address ای پی دستگاه خود را وارد کنید و کلید Next را بزنید.

 

 

 

گام ششم: در صفحه بعد از گزینه Have Disk درایور دستگاه خود را که از قبل دانلود کرده بودید را انتخاب کنید و سپس کلید Next را بزنید تا درایور دستگاه شما نصب شود.
آموزش تصویری بالا مربوط به ویندوز 10 می باشد که ما برای شما عزیزان در پایین همین صفحه نحوه نصب درایور ویندوز ۷ را در اختیارتان گذاشته ایم
اگر موقع نصب به مشکلی برخورد کردید میتوانید با شماره 02186071667 یا 02186071686 با ما تماس بگیرید.
 ویدئو زیر مربوط به نصف درایور ویندوز 7 میباشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *