قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی توسعه اوکسین صدرا

استفاده شما از فروشگاه اینترنتی “توسعه اوکسین صدرا” و سفارش كالا از این سایت به معنی توافق کامل شما با شرايط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:
خرید کالا از فروشگاه اینترنتی “توسعه اوکسین صدرا” بر مبنای قوانین و آئین نامه های موجود در مورد تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران صورت می پذیرد.
خدمات و محتويات سايت، صرفا براى استفاده و فروش کالاهای مورد نیاز شخصى شما عرضه شده است. هر گونه سوء استفاده از اين اطلاعات پيگرد قانوني خواهد داشت و هيچ فرد حقيقي و حقوقي و موسسه ای و يا سايتي به هيچ عنوان نمي تواند از اطلاعات و محتویات موجود در سايت براى فروش، توليد مجدد يا ايجاد ترافيك در سايت خود استفاده نمايد.
كاربران باید هنگام سفارش كالاي مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحيح و به طور كامل پر نمايند. بديهي است درصورت ورود اطلاعات ناقص يا نادرست، سفارش كاربر قابل پيگيري و تحويل نخواهد بود.
مالکیت معنوی محتويات فروشگاه اینترنتی “توسعه اوکسین صدرا” شامل قانون حق تکثير بوده و متعلق به فروشگاه اینترنتی “توسعه اوکسین صدرا” میباشد .
فروش و تحویل سفارش
در صورتي كه فروشگاه اینترنتی ” توسعه اوکسین صدرا “به دلايلي خارج از اراده و اختيار خود، توان تحويل كالا در موعد مقرر را نداشته باشد و طرفين درباره يك مورد کالای جایگرین جديد به توافق نرسند، خريدار حق دارد بدون هيچگونه هزينه اي سفارش را فسخ نمايد .
ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده طبق قیمتهای سایت محاسبه شده و شامل کلیه مالیات ها میباشند و تنها مبلغی که به ارزش کالا اضافه می شود هزینه ارسال و بیمه کالا خواهد بود .
مدت گارانتي و نام شركت ارائه دهنده خدمات پس از فروش در قسمت توضيحات هر كالا ذكر شده است. در صورت عدم درج موارد مذكور در اين قسمت، گارانتي براي آن كالا وجود ندارد.
شرایط مرجوعی کالا :
هرگونه نقص وعیب فنی کالا باید در مدت 48 ساعت پس از دریافت کالا حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن 02186071667 وموبایل 09129419775 و یا ادرس ایمیل info@oxinsadra.com به مرکز ارتباط مشتریان فروشگاه اطلاع داده شود تا مشکل فورا” بررسی و در صورت اثبات نقص .تعمیر یا جایگزین گردد . بدیهی است پس از 48 ساعت هیچ اعتراضی پذیرفتنی نیست . خاطر نشان میگردد این بند تنها برای کالاهای فاقد گارانتی صدق خواهد کرد و کالاهای دارای گارانتی از لحظه فروش مشمول ضمانت بوده و نقایص احتمالی توسط شرکت ارایه کننده گارانتی پیگیری میگردد .
در صورتی که فرد خریدار بخواهد وجه کالا را به طور ناقص پرداخت کند کالا بدون هماهنگی، توسط پیک برگشت خواهد خورد و هزینه ارسال نیز عودت داده نخواهد شد و مشتری میبایست وجه کالا را بصورت کامل پرداخت نماید .
خریدار به مدت دو روز کاری فرصت دارد از سفارش خود انصراف دهد، به شرط آنکه بسته بندی کالایی باز نشده و از آن هیچ گونه استفاده‌ای نشده باشد. لازم به ذکر است هزینه پست و بیمه به عهده خریدار میباشد.