اخبار و مقالات

نمایشگاه دروپا

نمایشگاه بزرگ دورپا

نمایشگاه دروپا Drupa

نمایشگاه دروپا آلمان Drupa در تاریخ 28 می الی 7 ژوئن 2024 مصادف با 8 الی 18 خرداد 1403 در شهر دوسلدورف آلمان برگزار می گردد.

دروپا بزرگترین نمایشگاه تجهیزات چاپ در جهان است که هر چهار سال یکبار توسط مس دوسلدورف در دوسلدورف، نوردراین وستفالن آلمان برگزار می‌شود. دروپا واژه‌ای است مرکب از کلمات آلمانی DRU و PA؛ چاپ و کاغذ به ترتیب با کمک تکنولوژی های مدرن و راه حل های جدید، این رویداد زمینه هایی مانند محصولات بسته بندی، چاپ، چاپ تکمیلی، چاپ سبز و چاپ سه بعدی را پوشش می دهد. دروپا از لحاظ اندازه، کستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص به شمار می رود و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه ١١ روزه برای پرینت خلاقانه و راهکار های میان رسانه ای و تکنولوژیهای آینده و کاربرد های صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت پرینت محسوب می شود.

دروپا ٢٠٢٠:

نمایشگاه دروپا از لحاظ اندازه، گستردگی و درخواست تمدیدش یک رویداد خاص در صنعت چاپ و تبلیغات به شمار می رود و به دلیل پیشنهادات زیاد و برنامه ١١ روزه برای چاپ خلاقانه و راهکارهای میان رسانه ای و تکنولوژی های آینده و کاربردهای صنعتی، مهم ترین رویداد بین المللی در صنعت چاپ محسوب می شود.
نگرش های دروپا برای آینده:
امروزه واضح است که دنیای فیزیکی و تکنولوژی همچون دنیای آنلاین و آفلاین در حال نزدیک و نزدیک تر شدن به یکدیگر می باشند. رویکرد آینده دروپا پیشنهادی برای تمام کسانی است که در حال تجربه توسعه مرحله جدیدی از صنعت چاپ هستند. نمایش ها و رویدادهای پر شماری برای شما آماده خواهد شد که شما را وادار به فکر کردن در مورد راه حل های جدید نموده و به دورنماهای جدیدی از شغلتان اشاره می نماید.
صنعت چاپ و رسانه در حال تغییر است. تکنولوژی های جدیدی در حال توسعه هستند. دروپا با تم های برجسته چاپ، پرینت کاربردی، بسته بندی محصولات، پرینت سه بعدی و پرینت سبز به این تغییرات پاسخ داده و در حال بازگشایی گروه جدیدی از بازدیدکنندگان تحت عنوان هنر تکنولوژی و راهکارهای جدید می باشد.

دروپا کیفیت و کمیت را در کنار هم عرضه می کند: مدیران برتر، تصمیم گیرندگان و بازدید کنندگان تجاری از صنعت های مختلف و گسترده، از دروپا بازدید می نمایند.

دروپا محل نمایش جهانی این ابداعات است. دروپا مکانی است که در آن متخصصان آینده گرای صنعت نشر و چاپ و رسانه، شرکت های خلاق و نوآور را ملاقات می کنند و با استراتژی های بصری ارتباط برقرار می نمایند. پس نمایش های ویژه دروپا را از دست ندهید.
چه چیزی دروپا را بسیار موفق می کند:

  • کمپانی های خلاق و جوان از دروپا به عنوان سکو پرتابی استفاده می نمایند تا وارد صنعت نشر بین المللی شوند.
  • غرفه داران دروپا می توانند حضورشان را با افزایش نمایش میزان خلاقیت طرح هاشان پر رنگ تر نمایند.
  • رهبران بازار و تجارت تکنولوژی های پیشرو بسیار مهم هستند ولی همچنین شرکت های جدید نرم افزاری نیز به همان اهمیت اند و دروپا به آن ها نیز ارج نهاده و ارزش قائل است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *