دستگاه چاپ دیجیتال حرفه‌ای

Ricoh Pro C7100 SX

آمیخته‌ای از هنر و توان

کاست شماره 1

وجود دو عدد سینی استاندارد پشت سر هم با ظرفیت هر کدام 1000 برگ

کاست شماره 3

بهره‌گیری از مکش هوا برای بهبود پایداری تامین کاغذهای پوشش‌دار تا وزن 360 g/m. ظرفیت کاغذ تا 16,200 برگ

چراغ فراخوان اپراتور

VCSEL و کنترل کیفیت تراکم تونر

بهره‌گیری از فناوری VCSEL و کنترل باکیفیت تونر برای چاپ‌های رنگ روشن و درجه‌بندی‌های ملایم، که به متون واضح‌تر، خطوط، تصاویر گرافیکی و عکس‌های بهتر منتهی می‌شود.

جزوه‌ساز تا 2500 برگه‌ مدل SR5060 (اختیاری)

امکان آماده‌سازی جزوه‌های منگنه‌شده و صحافی‌شده مقرون‌به‌صرفه تا 20 برگ. می‌توانید واحد پانچ را به‌طور اختیاری برای پروژه‌های تخصصی اضافه کنید.

ویدئو معرفی ریکو پرو C7100

تصور ریکو اینست که چه چیزی را برای اینده می تواند به ارمغان بیاورد و تغییراتی را که ناشی از تفکر تخیلی است عملی نماید ریکو به عنوان یک ارائه دهنده فناوری جهانی  به بهبود تکنولوژی در چاپ دیجیتال از طریق خلاقیت و فن اوری یکپارچه برای توانمند سازی در کلیه محل های مرتبط با چاپ دیجیتال متعهد است .

تطابق دقیق رنگ‌ها

تطابق مکانیکی دقیق رنگ‌ها باعث می‌شود که کیفیت چاپ دو رو عالی باشد. با خیال راحت، کارهای چاپ دو رو مانند چاپ کتاب، نامه‌های تبلیغاتی، کارت‌های ویزیت و کاتالوگ‌ها را انجام دهید. چاپگرهای تجاری سری Pro C7100/C7100X مجهز به حسگر رنگی تماس با تصویر (CIS) نیز هستند که باعث می‌شود تطابق رنگ کار چاپ روی کاغذهای تیره یا رنگی با دقت و کیفیت مدنظر مشتریان انجام شود.

خدمات مدیریت رنگ ریکو

رنگ عالی تصاویر چاپ‌شده به شما کمک می‌کند که اعتبار بیشتری کسب کنید و درآمدتان را از دست ندهید. ریکو به شما کمک می‌کند که راهبرد مدیریت رنگ را متناسب با اهداف‌تان مشخص و اجرا کنید. یاد بگیرید که چگونه کیفیت رنگ را در عالی‌ترین سطح ممکن حفظ کنید و ضایعات را کاهش دهید و زمان کار دستگاه را بهینه کنید. با استفاده از دستگاه‌های ریکو، قطعاً گواهینامۀ G7 Master را دریافت می‌کنید و با استفاده از مهارت‌های اثبات‌شده‌تان جزو مراکز پرطرفدار خواهید بود.